آنالیز سئو وبسایت

آنالیز سئو وبسایت

قبل از هر چیزی، حتی سئو داخلی و خارجی سایت، نیازمنداین هستیم که عملکرد وبسایت از هر جهت چگونه است؟ آنالیز سئو سایت و بررسی موارد و مشکلات، یکی از اصلی ترین فعالیت های مهم قبل از شروع سئوی داخلی و خارجی است. آنالیز سایت کار پیچیده‌ای است که باید توسط متخصص این کار انجام گیرد. متخصص باید با توجه به دانش فنی و ابزارهای موجود آنالیز فنی سایت را انجام دهد.اگر به دنبال این هستید که مجرب ترین متخصصین، سایت شما را به طور کامل بررسی کنند، بر روی قسمت درخواست آنالیز کلیک کنید.

بررسی فنی سایت از هر نظر فقط با یک کلیک توسط متخصصین وبیــرا

برخی از فاکتورهای مهم در بررسی سئو سایت

آنالیز سئو داخلی و خارجی

بررسی همه فاکتور های سئو داخلی و خارجی

بررسی جزئی کد ها

بررسی مشکلات مربوط به کد و Domها از کارهای اصلی این آنالیز است

بررسی مباحث سمت سرور

تمام مشکلات فنی سمت سرور بررسی و لیست می‌شود

بررسی سمت کلاینت سایت

تمام مشکلات فنی سمت کلاینت بررسی و لیست می‌شود

آنالیز و مقایسه با رقبا

استفاده از ابزارهای موجودو مقایسه سایت با رقبا از هر جهت

ارائه لیست کلمات کلیدی

این لیست به مانند کلید پیروزی شما در پیشی گرفتن از رقباست

بررسی UX و UI

برای تارگت کردن مشتریان وفادار به صفحات جذاب نیاز دارید

ارائه پیشنهادات مارکتینگ

بهینه سازی سایت و جلو زدن از رقبا با پیشنهادات وبیرا

آنالیز وب سایت چیست؟

آنالیز وب سایت چیست؟

آنالیز فنی سایت یعنی بررسی جز به جز همه قسمت‌های آن از صفر تا صد. فاکتور های بسیار زیادی وجود دارد که باید زمان بررسی فنی باید در نظر گرفته شود؛ به همین دلیل، هرچقدر این فاکتورها بیشتر بر روی سایت شما اعمال شده باشند، از رقبایتان جلوتر خواهید بود. ابزارهای آماده و رایگان سایت شما را بررسی می‌کند اما تا چه حد؟ اینکه این ابزارها تا حدی بسیار زیادی مفیذ هستند، بر کسی پوشیده نیست. اما برخی موارد است که نیاز به دانش فنی یک متخصص احتیاج دارد و توسط ابزارها چک نمی‌شود. گفتنی است در پایان یک بررسی کاملا رباتی توسط سایت گزارشی به شما نشان داده می‌شود که نیاز به تحلیل دارد تا از دل آن و تحلیل دقیق‌اش به نتایج بهتری دست پیدا کنیم. این مورد فقط براساس تجربیات یه فرد متخصص امکان‌پذیر است. حال وقتی سایت شما توسط متخصصین مجرب مورد بررسی قرار بگیرد، همه فاکتور ها را در همه صفحات سایت شما چه از نظر سئو داخلی و چه از نظر سئو خارجی و تکنیکالی به صورت جز به جز چک می‌شود. علاوه بر این، تمامی اشکالات و نقاط قوت و ضعف موجود در سایتتان در قالب یک گزارش بطور کامل خدمتتان ارسال می گردد. علاوه بر موارد گفته شده، شما می توانید از خدمات سئو سایت دیگر هم مانند مشاوره سئو بهره ببرید. با انتخاب وبیرا، شما یک راه مطمئن را برای آنالیز سایت خود انتخاب کرده‌اید. دلایل اهمیت تحلیل و آنالیز وب سایت:

 • بهینه سازی عملکرد وب سایت
 • بهینه سازی موتور جست و جو (SEO)
 • بهینه سازی نرخ تبدیل (CRO)
 • بهینه سازی تجربه کاربری (UX)
 • بهینه سازی کلید واژه ها
 • و...
درخواست آنالیز سایت
image
فرم درخواست آنالیز سئو سایت توسط متخصصیان وبیرا

دلایلی دیگر برای انتخاب ما

پس از تکمیل اطلاعات در فرم و ارسال آن برای ما، کارشناسان وبیرا با شما تماس می‌گیرند و اطلاعات تکمیلی را از خدمتتان دریافت می کنند. آنالیز سایت بین 3 تا 5 روز کاری زمان می برد و هزینه آن 999 هزار تومان خواهد بود. بعد از آنالیز، پروپوزالی خدمتتان ارسال می‌شود که تمامی اطلاعات  آنالیز فنی سایت در آن آمده است.

قیمت بررسی سئو سایت: 999 هزار  تومان

از طریق تلفن و ایمیل با ما در تماس باشید

  ارسال درخواست را شروع کنید

  چطور یک وب سایت را آنالیز کنیم؟

  فقط با یک کلیک و درخواست از تیم وبیرا این امکان فراهم می‌آید تا بتوانید آنالیز صفر تا صد سایت خود را با قیمت فقط 999 هزار تومان انجام دهید.

  همین حالا آنالیز کن
  چطور یک وب سایت را آنالیز کنیم؟
  چطور یک وب سایت را آنالیز کنیم؟
  چطور یک وب سایت را آنالیز کنیم؟
  چطور یک وب سایت را آنالیز کنیم؟
  سوالات متداول درباره آنالیز سایت

  آنالیز وب سایت همواره یکی از دغدغه های صاحبان سایت ها و وبمسترها بوده است. در این مطلب به بررسی صفر تا صد و چگونگی انجام آنالیز سایت می پردازیم.

  سایت‌های مختلف هزینه گزافی را بابت آنالیز سایت دریافت می‌کنند. اما سایت وبیرا با متخصص مجرب هزینه منصفانه 999 هزار تومان را بابت بررسی همه جانبه سایت شما دریافت می‌کند.

  در ابتدا باید مشخص شود که رقیب شما در چه بسترهایی فعالیت می کند. آیا وبسایت دارد؟ آیا در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام فعالیت می کند؟ آیا در یوتیوب یا آپارات فعالیت می کند؟ آیا اپلیکیشن دارد؟ و سوالاتی از این دست که بسترهای فعالیت را مشخص می کنند.

  به صورت کلی ابزارهای آنالیز در فضای دیجیتال میزان فروش را به صورت دقیق مشخص نخواهند کرد. چرا که ممکن است فروش به صورت کاملا آنلاین نباشد و مشتری پس از تماس یا به صورت حضوری اقدام به خرید کند. حتی در حالت فروش کاملا آنلاین نیز اطلاعات فروش جزو اطلاعات محرمانه هر شرکت بوده و ابزارهای دیجیتال آن را مشخص نخواهند کرد

  1- بررسی ترافیک ورودی
  2- بررسی رفتار کاربران در سایت
  3- و …

  درباره آنالیز سایت سوالی دارید؟

  همین حالا با وبیــرا تماس بگیرید