مشاوره سئو

مشاوره سئو

خیلی اوقات پیش می آید که صاحبان کسب و کارهای مختلف نمی دانند که جهت بهینه سازی موتور جستجو و قرار گرفتن در موقعیت های بالای صفحه نتایج و یا بعبارتی دیگر جهت افزایش رتبه خود از کجا شروع کنند و یا چه استراتژی را دنبال نمایند. بدین منظور سئوکار با ارائه مشاوره سئو رایگان به این گونه از صاحبان کسب و کار اطلاعات لازم را در اختیار آن ها قرار می دهد و برای آنها تشریح می کند که در انجام این کار با توجه به کسب وکار پیش رو از چه مسیری می بایست کار خود را شروع کنند و در ادامه این مسیر تا رسیدن به هدف مورد نظر خود چه کارهایی را می بایست انجام داده و چه کارهایی را نباید انجام دهند. شما با استفاده از خدمات مشاور سئو وبیرا بازگشت سرمایه خود را تضمین می کنید. مشاوران سئو وبیرا تمام اصولی که منجر به افزایش ترافیک می شود را در سایت شما پیاده سازی می کنند. به همین نتایج عینی استفاده از مشاور سئو را با مشاهده ارتقا رتبه سایت لمس می کنید.
برخی از فاکتورهای مهم در مشاوره سئو

مشاوره در زمینه طراحی وب سایت با اصول سئو

مشاوره در زمینه تکنیک های سئو

مشاوره در زمینه انتخاب کلمات کلیدی

مشاوره برآورد هزینه سئو جهت افزایش رتبه وب سایت

مشاوره سئو چیست؟

مشاوره سئو چیست؟

مشاوره سئو در واقع یک روش برای یادگیری SEO و همچنین یک راهبرد برای بهبود رتبه سایت میباشد که عموم افراد از این روش استفاده میکنند. به عبارت دیگر مشاوره سئو یکی از خدماتی است که توسط یک فرد یا گروهی از مشاوران سئو به یک کسب و کار ارائه داده می شود. این مشاوره توسط افرادی صورت می گیرد که در سئو، تجربه و دانش لازم را دارند و می توانند رهبری و هدایت یک تیم را به منظور ارتقای سئو سایت بر عهده گیرند و سبب شوند تا بازدید کاربران از وب سایت بیشتر شده و در نهایت آن کسب و کار، فروش و یا ارائه ی خدمات بیشتری را تجربه نماید. وظایف و مسئولیت های یک مشاور سئو شامل مشاوره و راهکار در موارد زیر می باشد:برای بهبود بهینه سازی و سئو فنی سایت خود ، باید این موارد را در نظر بگیرید:

 • شناسایی نیاز ها و انتظارات صاحبان تجارت الکترونیک
 • بهینه سازی صفحات وبسایت
 • تحلیل و تحقیق کلمه کلیدی
 • طراحی یک نقشه برای کلمات کلیدی
 • ارتقا رتبه سایت
 • تمرکز بر ارتقا رابط کاربری
 • تشخیص مشکلات فنی سایت
 • آگاهی از تازه ترین رخداد های سئو
 • پیشنهاد ایده های جدید
 • ارائه اطلاعات ارزشمند به صاحبان تجارت ها
 • امنیت وب سایت
image
فرم درخواست برای مشاوره سئو سایت توسط کارشناسان وبیرا

دلایلی دیگر برای انتخاب ما

پس از تکمیل اطلاعات در فرم و ارسال آن برای ما، کارشناسان وبیرا با شما تماس می‌گیرند و اطلاعات تکمیلی را از خدمتتان دریافت می کنند. ماهیت هر سایت به نسبت محتوای موجود در آن و اهدافی که صاحبان سایت دارند متفاوت می باشد. شناخت ماهیت و چهار چوب سایت شما و ارائه ی راهکار هایی در همان راستا از مهم ترین وظایف  مشاورین سئو در وبیرا می باشد. هزینه ی مشاوره ی سئو در وبیرا  به فاکتور های مختلفی بستگی دارد، از این رو بعد از بررسی های اولیه و آنالیز وب سایت توضیحات لازم خدمتتان ارائه می‌شود.

 

از طریق تلفن و ایمیل با ما در تماس باشید

  ارسال درخواست را شروع کنید
  کارشناسان مشاوره سئو وبیرا

  ما در گروه مشاوره وبیرا، تجربه و دانش خود را در راستای ارتقای بهینه سازی سایت شما به کار خواهیم گرفت. گروه وبیرا پس از سال ها تلاش و ممارست اطلاعات جامعی در خصوص الگوریتم های سئو به دست آورده است و با استفاده از تیم متخصص و حرفه ای خود شما را در بهینه سازی هرچه بهتر و تخصصی تر سئو و طراحی سایت همراهی می کند. شما می توانید با اتکا بر تجربیات ما، شاهد ارتقا رتبه سایت خود باشید. ما رمز دست یابی به امتیازات بالا را کشف کرده ایم و آماده ایم تا تجربیات خود را با شما در میان بگذریم.  استفاده از خدمات مشاور سئو وبیرا به معنای تضمین سرمایه گذاری شما در کسب و کار خود و امر تجارت الکترونیک است.  ما در وبیرا کیفیت سایت یا فروشگاه اینترنتی شما را به شدت ارتقا خواهیم داد.

  درباره مشاوره سئو سوالی دارید؟

  همین حالا با وبیــرا تماس بگیرید